Kvalita

Maximální kvalita, přirozenost a tradice: jméno naší rodiny je toho zárukou.

Naše produkty splňují tyto nároky v každé fázi výroby díky kvalitním přísadám jako je vybrané ovoce a alpské mléko z vybraných chovů dobytka. Šetrné a efektivní zpracování nejmodernějšími technologiemi neustále zvyšuje kvalitu a zlepšuje chuť.

Aktuální zavedení systému managementu hospodaření s energií v německých provozovnách společnosti Ehrmann bylo dalším krokem udržitelného rozvoje našeho obchodu. Používání ekologických a energeticky úsporných technologií v souladu s nejnovějším technickým pokrokem umožňuje minimalizaci škodlivých vlivů na životní prostředí, optimalizaci spotřeby energií, snížování produkce odpadů a tím i úsporu a zachování (přírodních) zdrojů. Od roku 2013 mají provozovny společnosti Ehrmann v Německu certifikaci podle normy ČSN ISO EN 50001.

Příslib kvality

Produkty společnosti Ehrmann stojí na nejvyšší úrovni chuťové kvality. Vyrábí se s maximální péčí a za neustálé kontroly. Rozsáhlé kontroly od přejímky surovin až po plnění zaručují, že všechny produkty společnosti Ehrmann budou trvale dosahovat zavedené vysoké kvality.

Důsledná realizace našich cílů, které se týkají kvality, je úkolem všech zaměstnanců. Orientujeme se podle potřeb a přání našich zákazníků a spotřebitelů a zavazujeme se trvale zlepšovat kvalitu našich produktů a služeb. Jsme si vědomi, že špičková kvalita je vždy výsledkem našeho společného úsilí. Dobré pracovní podmínky a kolektivní spolupráce významně přispívají k úspěchu naší společnosti a umožňují vám, abyste si s dobrým pocitem vychutnali každou lžičku kteréhokoli produktu Ehrmann.

Výroba

Základní recept na vysokou kvalitu a dokonalý požitek z každého produktu Ehrmann zahrnuje tři hlavní ingredience: nejlepší suroviny, nejmodernější zpracování a komplexní kontrolu. Špičkové produkty lze vyrábět jenom z bezvadných a prvotřídních surovin.

Od prvního dne zpracováváme výhradně nejlepší mléko, které je denně dodáváno čerstvé z malých zemědělských provozoven s průměrně padesáti krávami. Převážná většina našich dojnic se pase na přírodních pastvinách v Alpách a více než 90 % našich zemědělců si nechává mléko dobrovolně kontrolovat ve státních laboratořích ještě před expedicí do naší mlékárny.
Jakmile je mléko dodáno k nám, je zkontrolováno a šetrně pasterizováno, absolvuje proces svého zpracování až po výsledný produkt naším vysoce moderním výrobním zařízením, na němž průběžně provádíme proaktivní servis. V průměru realizujeme kompletní výměnu našich výrobních zařízení každé tři až čtyři roky.

Samozřejmostí je pro nás komplexní kontrola fyzikálních, chemických, mikrobiologických a senzorických parametrů syrového mléka a také rozsáhlá vstupní kontrola všech dalších surovin, které musí být doloženy laboratorními certifikáty a analytickými zprávami. Každý den se u společnosti Ehrmann provádí kolem 2 300 analýz.

Ocenění

Maximální kvalita a nejlepší suroviny jsou základem každého produktu značky Ehrmann. Za to naše produkty také pravidelně získávají významná ocenění. A samozřejmě mnohá ocenění od zákazníků.