Společnost Ehrmann dnes

Společnost Ehrmann SE je jednou z největších firem mlékárenského průmyslu v Německu. Přitom je a zůstává nezávislým rodinným podnikem a ve všech oblastech výroby a obchodu propaguje kvalitu, přirozenost a tradici. Kromě provozoven v Německu ke společnosti patří také výrobní závody v Rusku a v Brazílii i prodejní pobočky v České republice, Itálii, Španělsku, Polsku, Švédsku, Finsku a v Číně. Dále ke společnosti Ehrmann SE patří firmy J. M. Gabler Saliter a Fleischwerke Zimmermann. Pod značkou Ehrmann se prodávají produkty ve více než 70 zemích světa. Společnost Ehrmann SE se svými 2 400 zaměstnanci dosáhla v roce 2019 obratu 810 miliónů EUR.

Dozorčí rada

Christian Ehrmann

Předseda představenstva
EHRMANN SE

 

Johannes Schmid

Ředitel administrativy/financí
EHRMANN SE

 

Markus Fehr

Ředitel výroby/technologie
EHRMANN SE

 

Jürgen Taubert

Ředitel obchodu/marketingu
EHRMANN SE

 

Skupina Ehrmann

  • V roce 1989 převzala společnost Ehrmann bavorskou firmu Fleischwerke Edmund Zimmermann. Podnik založený v roce 1894, který z této doby nese přívlastek „dvorní dodavatel Bavorského království“, patří k nejznámějším středně velkým firmám německého masného a uzenářského průmyslu. V roce 1995 došlo k získání dalšího inovativního podniku, který byl přiřazen k závodu Fleischwerke Zimmermann, jenž se stal druhým pilířem v oblasti čerstvých těstovin (taštičky, tortellini, ravioli apod.) společnosti Zimmermann.

   Od roku 1997 vyrábí společnost Zimmermann čerstvé těstoviny, produkty denní spotřeby a některé druhy uzenin v bio kvalitě.

  • Společně se sýrárnou Käserei Champignon Hofmeister GmbH & Co. KG převzala společnost Ehrmann v roce 1992 mlékárnu Hainichen-Freiberg v Sasku. Po dvouleté výstavbě mlékárny ve Freibergu vznikla v září 1994 jedna z nejmodernějších německých provozoven na výrobu speciálních jogurtů a dezertů. Tato mlékárna je jedním z největších zaměstnavatelů v regionu Freiberg. Provozovna slouží jako hlavní středisko pro výrobu speciálních dezertů a nachází se v ní vývojové centrum společnosti Ehrmann.

   » http://www.molkerei-freiberg.de

  • Společnost Ehrmann SE se spojila s Trevo Lacteos S.A., společností se sídlem ve městě Sete Lagoas ve státě Minas Gerais, Brazílii. Ta patří k největším mlékárnám na trhu v Minas Gerais zejména v kategoriích jogurtů a mléčných nápojů.